Przenośny przyrząd do pomiaru chropowatości Waveline W10

Waveline W10 marki Jenoptik to innowacyjne urządzenie przeznaczone do sprawdzania parametrów chropowatości. Może być ono używane bezpośrednio na linii produkcyjnej, a także w różnorodnych laboratoriach podczas kontroli jakości. Profilometr Waveline W10 składa się z dwóch głównych części - mobilnej głowicy pomiarowej i jednostki oceny parametrów wyposażonej w stację dokującą oraz drukarkę. Urządzenie Waveline W10 wyróżnia się wysoką dokładnością. Pozwala ono dokonywać szybkich i rzetelnych pomiarów.

Waveline W10
obrazek prezentujacy

Dokładny pomiar chropowatości powierzchni dzięki profilometrowi Waveline W10

Przenośny przyrząd do pomiaru chropowatości Waveline W10 wyposażony jest w wbudowany wzorzec chropowatości, a dzięki temu, że jego sonda może być obracana pod kątem 90 stopni względem głowicy. Użytkownik ma szansę dokonać pomiaru w rowkach. Urządzenie Waveline W10 posiada dotykowy, kolorowy wyświetlacz przedstawiający do 25 parametrów oraz ocenę tolerancji. Ekran jest czytelny i wyrazisty. Warto dodać również, że przy pomocy Waveline W10 można zmierzyć parametry w wielu normach m.in. JIS B601(Rz-JIS, Ry, tp) oraz MOTIF ISO 12085(R, AR, Rx).

Specyfikacja profilometru W10 Waveline marki Jenoptik

Profilometr Waveline W10 marki Jenoptik to innowacyjne urządzenie wyposażone w zaawansowaną głowicę indukcyjną T1E ze ślizgaczem. Sprzęt ten wykonuje pomiary w zakresie 320 µm (-210/+110). Jego rozdzielczość wynosi 6 nm, natomiast maksymalna długość przesuwu równa się 17,5 mm. Profilometr Waveline W10 wykonuje pomiary w dwóch jednostkach: µm i µcale. Posiada on wbudowaną pamięć, drukarkę, USB oraz Bluetooth wireless technology. Umożliwia wykonywanie pomiarów w pozycji odwróconej. Jego dużą zaletą jest fakt, iż nie wymaga kalibracji.

Cechy profilometru Waveline W10

Profilometr Waveline W10 to innowacyjne urządzenie, które doskonale sprawdza się w warunkach hali produkcyjnej. Umożliwia ono obracanie głowicy o 90 stopni i posiada wbudowany wzorzec chropowatości. Jego granice tolerancji są ustawiane dla wszystkich parametrów. Waveline W10 uznawany jest za następcę profilometru T1000, czyli jednego z najpopularniejszych przenośnych urządzeń do pomiaru parametrów chropowatości w Polsce. Profilometr Waveline W10 doceniany jest przede wszystkim za jakość wykonania, trwałość oraz dokładność. Sprzęt ten cieszy się świetnymi opiniami.

Urządzenie do pomiaru chropowatości Waveline W10 - sklep

Profilometr Waveline W10 można kupić w sklepie ITA na stronie: https://www.ita-polska.com.pl/systemy-pomiarowe/profilometry-i-konturografy/waveline-w10. Wystarczy wejść w tę zakładkę, a następnie wybrać opcję “dowiedz się więcej” i skontaktować się z obsługą firmy w celu złożenia zamówienia. Przedsiębiorstwo ITA działa na rynku od wielu lat i dostarcza klientom wyłącznie najlepsze urządzenia z dziedziny metrologii przemysłowej oraz systemów narzędziowych. Zamawiając profilometr w tym sklepie, masz pewność, że otrzymasz towar najwyższej jakości.