Przenośny przyrząd do pomiaru chropowatości Waveline W20

Sprawdzanie parametrów bezpośrednio na hali produkcyjnej umożliwia skuteczną kontrolę, co z kolei daje większe możliwości w zakresie codziennej pracy. Właśnie z tego względu wyjątkowo przydatne jest przenośne urządzenie, służące do wygodnego pomiaru chropowatości. Dzięki niemu możliwe jest przeprowadzenie pomiaru bezpośrednio na linii produkcyjnej, co znacznie skraca czas potrzebny do przeprowadzenia całej operacji. Jest to więc kluczowe z punktu widzenia codziennej pracy całego zakładu, w którym liczy się przede wszystkim płynność wykonywania wszystkich zadań.

Waveline W20
obrazek prezentujacy

Specjalistyczne urządzenie do pomiaru chropowatości marki Jenoptik

Przeprowadzanie specjalistycznych pomiarów w miejscu pracy wymaga korzystania z wysokiej jakości rozwiązań, dzięki którym cały proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy. Z tego względu warto wykorzystywać jedynie specjalistyczne propozycje, co do których można mieć pewność, że nie zawiodą one w trakcie przeprowadzania dokładnych pomiarów. Jednym z nich jest właśnie urządzenie Jenoptik, które nie bez powodu cieszy się tak szerokim uznaniem wśród wielu usatysfakcjonowanych z jego pracy użytkowników.

Dane techniczne profilometra Waveline W20 marki Jenoptik (Hommel-Etamic)

Pomiar chropowatości jest jednym z kluczowych pomiarów, jakie należy wykonywać już bezpośrednio w trakcie produkcji. Z tego względu wykorzystywane w tym procesie narzędzia muszą być bardzo czułe, aby wynik pomiaru był prawidłowy. Doskonale do takiej pracy przygotowany jest wysokiej jakości profilometr Waveline W20. Ta propozycja nie wymaga uprzedniego justowania, zatem jej wykorzystanie jest jeszcze prostsze. Co więcej, możliwe jest ustawienie granic tolerancji dla wszystkich parametrów, zatem pomiar może być jeszcze dokładniejszy.

Czym wyróżnia się profilometr Waveline W20?

Dokładne przeprowadzanie pomiaru chropowatości nie mogłoby mieć miejsca bez precyzyjnego urządzenia. Profilometr Waveline W20 jest doskonałym przykładem wysokiej jakości produktu, który doskonale sprawdza się w tym celu. Został on wyposażony w zintegrowaną drukarkę, pozwalającą na wygodne drukowanie wszystkich rezultatów pomiarów na bieżąco. Produkt Jenoptik daje także duże możliwości w zakresie pracy w różnych trybach - zarówno z głowicami bezślizgaczowymi, jak i ze ślizgaczem. Dostosowanie trybu zależy od osoby obsługującej.

Przyrząd do pomiaru chropowatości Waveline W20 - sklep

Urządzenie określające poziom chropowatości z dodatkową funkcją wyznaczenia falistości powierzchni może okazać się wyjątkowo przydatne w wielu zakładach produkcyjnych, w których liczy się przede wszystkim wysoka dokładność oraz skuteczność pomiarów. Doskonale wie o tym doświadczona marka Jenoptik, która oferuje specjalistyczny przyrząd do pomiaru chropowatości Waveline W20. W sklepie ITA dostępne jest oryginalne urządzenie, dzięki któremu przeprowadzanie wysoce dokładnych pomiarów chropowatości nie stanowi żadnej dodatkowej trudności w czasie codziennej pracy w zakładzie produkcyjnym.