Przenośny przyrząd do pomiaru chropowatości Waveline W5

Przeprowadzenie skutecznego pomiaru chropowatości wymaga odpowiedniego do tego celu sprzętu. Jeżeli zależy Ci na uzyskaniu możliwości przeprowadzania szybkich i precyzyjnych pomiarów chropowatości, to przenośny przyrząd do pomiaru chropowatości Waveline W5 będzie dla Ciebie doskonałą propozycją. Dzięki temu urządzeniu pomiarowemu możliwe jest przeprowadzenie dokładnego pomiaru nawet bezpośrednio na linii produkcyjnej. Kupując sprzęt tego typu, warto postawić na sprawdzonych sprzedawców, takich jak ITA.

Waveline W5
obrazek prezentujacy

Urządzenie do pomiaru chropowatości Waveline W5 marki Jenoptik (Hommel-Etamic)

Korzystając z możliwości urządzenia Waveline W5 marki Jenoptik, możliwe jest przeprowadzanie niezwykle dokładnych pomiarów na linii produkcyjnej. Do jednej z największych zalet należy ergonomiczny i kompaktowy kształt, który znacznie zwiększa wygodę użytkownika podczas przeprowadzania pomiarów. Dzięki temu oraz mobilności urządzenia można bez problemu ustawić je na badanym obiekcie w pozycji pionowej, poziomej, a nawet odwróconej. Wysoka jakość wykonania gwarantuje skuteczność urządzenia Waveline W5.

Profilometr Waveline W5. Poznaj jego parametry!

Urządzenie pomiarowe Waveline W5 posiada kolorowy wyświetlacz, który bardzo przejrzyście pokazuje aż do 25 parametrów pomiarowych, a także ocenę tolerancji. Ogromnym atutem jest możliwość wykorzystania szerokiej gamy sond pomiarowych, które oferuje profilometr Waveline W5. Umożliwia pomiar parametrów w norm DIN ISO 4287 (Ra, Rz, Rt, Rmax(Rt), Rq, RSm, Rmr(c), RSK), DIN EN ISO 13565(Rk, rvk, Mr1, Mr2, A1, A2), MOTIF ISO 12085(R, AR, Rx) oraz JIS B601(Rz-JIS, Ry, tp) . Możliwości, jakie zapewnia Waveline 5, jest zatem bardzo wiele.

Cechy profilometra Waveline W5 marki Jenoptik

Wśród cech, które wyróżniają Waveline 5 należy wymienić między innymi to, że profilometr ten nie wymaga justowania. Oprócz tego doskonale sprawdzi się na halach produkcyjnych. Niezwykle prosta obsługa, a także ergonomiczny kształt sprawiają, że korzystanie z urządzenia jest niezwykle łatwe i wygodne. Możliwość ustawienia tolerancji dla wszystkich parametrów, a także opcjonalne drukarka zewnętrzna i transmisja danych do oprogramowania Evovis Mobile również jest bardzo przydatna przy używaniu urządzenia.

Przyrząd do dokładnego pomiaru chropowatości od Jenoptik - sklep

Firma ITA już od przeszło 21 lat dostarcza nowoczesne i sprawdzone rozwiązania w zakresie metrologii pomiarowej oraz systemów narzędziowych. ITA jest polskim przedsiębiorstwem stawiającym na najwyższą jakość oraz skuteczność oferowanych przez siebie produktów. ITA jest sprawdzoną firmą, która posiada ogromne doświadczenie w branży, zaufało im już wielu zadowolonych klientów, którzy chwalili nie tylko bogatą ofertę, ale również fachową obsługę firmy. Przedsiębiorstwo z sukcesem przechodzi przez kolejne audyty Polskiego Centrum Akredytacji.